شناسه قبض :
شناسه پرداخت:
تلفن همراه پرداخت کننده:
حاصل عبارت :
=
 
 
راهنمای پرداخت قبض شهرداری مشهد از طریق درگاه پرداخت سامانه پرداخت الکترونیک
برای پرداخت قبض شهرداری مشهد در سامانه پرداخت الکترونیک مراحل زیر را دنبال فرمایید:
1. شناسه قبض و شناسه پرداخت را در فیلدهای مربوطه در فرم نشان داده شده در شکل زیر وارد نمایید. برای اطلاع رسانی از وضعیت تراکنش شماره همراه خود را وارد نمایید. در فیلد حاصل عبارت ، مقدار عبارت محاسباتی را وارد نموده و در نهایت بر روی دکمه پرداخت، جهت ارجاع به درگاه بانک کلیک فرمایید.
2. در مرحله بعدی شما به درگاه بانک ارجاع داده می شوید تا نسبت به ورود اطلاعات کارت بانکی خود همانطور که در شکل زیر نمایش داده شده است، اقدام نمایید. نکته : به آدرس سایت درگاه پرداخت به خصوص قسمت shaparak.ir توجه داشته و از ورود اطلاعات کارت بانکی خود در سایت هایی که این قسمت دامنه را در آدرس خود ندارند خودداری کنید. در فیلد شماره کارت، شماره کارت بانکی خود را از هر بانک عضو شتاب که می باشد وارد نمایید. در فیلد رمز اینترنتی، رمز دوم خود را وارد کرده و در فیلد کد CVV2 نیز کد کارت بانکی خود را وارد نمایید. در فیلد تاریخ انقضای کارت، تاریخ انقضای کارت خود را وارد کنید. در نهایت کد امنیتی و شماره تلفن همراه و ایمیل خود را بصورت دلخواه وارد کرده و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا عملیات کسر مبلغ از حساب شما و واریز به حساب شهرداری آغاز گردد..
3. در مرحله بعد وارد فرم زیرمی شوید. که به شما اطلاعات تراکنش را نمایش می دهد. در این فرم بر روی دکمه تایید تراکنش جهت بازگشت به سایت شهرداری کلیک نمایید.
4. بعد از بازگشت از درگاه بانکی به سایت شهرداری، صفحه ی زیر با پیغام های مناسب به شما نمایش داده شده ونتیجه انجام تراکنش را به شما ارائه می کند. در صورتیکه تراکنش شما موفقیت آمیز باشد سامانه پیغام " عملیات پرداخت با موفقیت از طریق درگاه جامع انجام گردید" را نمایش می دهد.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد

طراحی و پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد (معاونت نرم افزار)